Jaguars napodobili Štíry a slaví!

I Powerchair Hockey má svůj zlatý hattrick

Pražská sportovní hala Třebešín hostila poslední květnový víkend play-off Powerchair Hockey ligy 2018/2019. Nejlepším týmem po základní části byli Jaguars Praha, kteří během dvanácti zápasů prohráli jen jednou. Jejich finálovými soupeři byli plzeňští Indiáni, ti jako jediní dokázali obhájce titulu v sezóně porazit. Dvojice finalistů až příliš nápadně zrcadlila průběh florbalového play off na mechanických vozících, kdy se proti sobě postavili Štíři z Českých Budějovic a Tatran Střešovice.

Nutno dodat, že na elektrických vozících se hrál finálový dvojzápas, ale na rozdíl od Tatranu nedokázali Západočeši Jaguárům příliš vzdorovat a prohráli oba zápasy jasně 9:2 a 8:0. Jaguars Praha tak potvrdili svou dlouhodobou kvalitu i sílu a mohou slavit mistrovský hattrick! Gratulujeme! O třetí místo si to ve dvou zápasech rozdaly pražské týmy spolku Flor-in, tedy New Cavaliers a Red Dragons. Kavalíři byli jasnými favority a překvapení nepřipustili. Celkové skóre 34:4 odpovídá kvalitě obou týmů i průběhu bronzového dvojutkání.

Nejlepším střelcem byl vyhlášen Stanislav Cimpa, kompletní výsledky a individuální ocenění uplynulého ligového ročníku naleznete na stránkách Federace PH.

Foto: Česká federace Powerchair Hockey

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *